ТДФ КЕНДИ ОД ЗАЛИХА ###

44.115 ден

1 на залиха

НА ЗАЛИХА

Шифра: 12352 Категорија: Салон: ,
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

3-тросед: L 239 х W 100 х H 74-91 cm 2-двосед: L 185 х W 96 х H 74-91 cm 1-фотеља: L 105 х W 96 х H 74-91 cm Височина на седиште на тросед и двосед: 44 cm Височина на седиште на фотеља: 44 cm Длабочина на седиште на тросед и двосед: 56 cm Длабочина на седиште на фотеља: 53 cm Димензии за спиење: 140 х 195 cm Бои/Дезени: – Ф-490 (излог) – Ф-489 – ИЗБОР ОД СИТЕ ( С ) ПЛАТНА – ОД СКРОЕНО ЗА ЗАЛИХА Начин на комбинирање на бои: Еднобојно Механизам на тросед: Спуштање наслон Седиште: Сунѓер HR-35 деб. 10 cm Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно Наслон: Сунѓер С-35 деб. 10 cm Подлога под наслон: Еластична гуртна за наслон Ногари: Дрвени, конусни

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТДФ КЕНДИ ОД ЗАЛИХА ###”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби