Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ТДФ НАПОЛИ ЛУКС

135.900 ден

НА ЗАЛИХА

5 на залиха

SHARE

Опис

3-тросед: L 224 х W 90 х H 101 cm 2-двосед: L 172 х W 90 х H 101 cm 1-фотеља: L 112 х W 90 х H 101 cm Височина на седиште: 50 cm Длабочина на седиште: 52 cm Боја: – Сива – Кафена Изработка: ТДФ гранитура изработена од висококвалитетен штоф, со вклучени 5 релакс механизми.

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТДФ НАПОЛИ ЛУКС”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби