ТДФ ПОСИТАНО У-074

127.900 ден

12 на залиха

НА ЗАЛИХА

Шифра: 14446 Категорија: Салон: , ,
Бренд: Mondivi
Mondivi
SHARE

Опис

3-тросед: L 233 х W 97 х H 94 cm 2-двосед: L 173 х W 97 х H 94 cm 1-фотеља: L 118 х W 97 х H 94 cm Височина на седиште: 45 cm Длабочина на седиште: 55 cm Боја: – Кафена (A0YR BARI) – Црна (A0YP BARI) Изработка: ТДФ Гарнитура изработена во природна говедска кожа NATUZZI PROTECTA 1,3 – 1,5 mm дебелина на делот за седење, за потпирање и потпирачите за раце. Овој тип на кожа e специјално полирана и пигментирана да има релјеф со заматен ефект, завршена со заштитен слој. Изгледот е полусјаен, а главни карактеристики се полумекoтo и добро чувство на допир. Број на бои: Еднобојна Шиење со контра боја: Да Конструкција: Дрвена Механизам: / Седиште: Сунѓер Подлога под седиште: Гуртна со висок еластицитет, над гуртната сунѓер со висока густина Наслон: Силиконско полнење Раконаслони: Силиконско полнење Ногари: Дрвени, висина 6,5 cm * Останатите делови од гарнитурата како страниците, делот под седиштето кај нозете и задниот дел се изработени во ‘Softaly Next Leather’. Softaly Next Leather е квалитетна еко-кожа изработена од остатоци на чиста кожа (мин. 17%) и PU кожа, обработени да изгледаат како чиста кожа.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТДФ ПОСИТАНО У-074”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби