ТДФ ТЕСЛА ИЗБОР БОЈА

63.900 ден

Check 1 на залиха

НА ЗАЛИХА

Шифра: 14374 Категорија: Салон:
Бренд: Mondivi
Mondivi

Опис

3-тросед: L 215 х W 100 х H 80-100 cm 2-двосед: L 190 х W 100 х H 80-100 cm 1-фотеља: L 115 х W 100 х H 80-100 cm Височина на седиште: 40 cm Длабочина на седиште: 50 cm Бои/Дезени: СИТЕ Начин на комбинирање на бои: / Број на бои: Еднобојна Механизам: Фиксна Седиште: Сунѓер ES-32

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТДФ ТЕСЛА ИЗБОР БОЈА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби