Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ТДФ ТРЕНТО

60.210 ден-10% OFF

НА ЗАЛИХА

7 на залиха

SHARE

Опис

3-тросед: L 213 х W 94 х H 88 cm 2-двосед: L 160 х W 96 х H 88 cm 1-фотеља: L 112 х W 100 х H 88 cm Височина на седиште: 46 cm Длабочина на седиште: 55 cm Длабочина на седиште на фотеља: 58 cm Бои/Дезени: – ИЗБОР ОД СИТЕ ( И ) ПЛАТНА Начин на комбинирање на бои: / Број на бои: Еднобојна Механизам: Фиксна Седиште: Сунѓер HR-35, деб. 14 cm Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно палтно Наслон: Перници полнети со силиконски снегулки Подлога под наслон: Еластична гуртна за наслон Ногари: Дрвени

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТДФ ТРЕНТО”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби