ТОАЛЕТНА БЕСТ 40/77 ЦМ

3.790 ден

НА ЗАЛИХА

Check 6 на залиха

Опис

Димензии: 40 x 30 x 77 cm Боја: Бела со артисан Материјал: Тоалетна изработена од висококвалитетна иверка со две фиоки и една вратичка

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

40 x 30 x 77 cm

БОЈА

Бела со артисан

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Тоалетна изработена од висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм. со две фиоки и една вратичка

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТОАЛЕТНА БЕСТ 40/77 ЦМ”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби