ТОАЛЕТНА БЕСТ 77/114 ЦМ

7.090 ден

НА ЗАЛИХА

16 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 77 x 30 x 114 cm Боја: Бела со артисан Материјал: Тоалетна изработена од висококвалитетна иверка со шест вратички

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

77 x 30 x 114 cm

БОЈА

Бела со артисан

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Тоалетна изработена од висококвалитетна иверка со шест вратички

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТОАЛЕТНА БЕСТ 77/114 ЦМ”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби