ТОАЛЕТНА БЕСТ 77/77 ЦМ

5.190 ден

НА ЗАЛИХА

7 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 77 x 30 x 77 cm Боја: Бела со артисан Материјал: Тоалетна изработена од висококвалитетна иверка со четири фиоки

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

77 x 30 x 77 cm

БОЈА

Бела со артисан

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Тоалетна изработена од висококвалитетна иверка со четири фиоки

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТОАЛЕТНА БЕСТ 77/77 ЦМ”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби