ТОАЛЕТНА ЧЕЛЗИ 1 154Х80

10.300 ден

Check 21 на залиха

НА ЗАЛИХА

Опис

Димензии: 154 x 42 x 80 cm Боја: – Сонома Даб – Бела Материјал: Тоалетна изработена од висококвалитетна иверка со шест фиоки . Има место за облека, долна облека, постелнина и сите ситници што ви требаат секој ден.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТОАЛЕТНА ЧЕЛЗИ 1 154Х80”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби