ТОАЛЕТНА ЛОЗАНО – ОНЛАЈН СИТИ 3065

6.300 ден

НА ЗАЛИХА

Check 1 на залиха

Шифра: 14077 Категорија:
Бренд: Status
Status

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

70 х 44,5 х 71 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Огледало: 70 x 20 x 70 cm

БОЈА

Бела фладер

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Тоалетна со огледало изработена од висококвалитетна иверка 16мм и канттрака од 0,45мм, со 4 фиоки.

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТОАЛЕТНА ЛОЗАНО – ОНЛАЈН СИТИ 3065”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби