ТОАЛЕТНА СИМОНА

5.200 ден

НА ЗАЛИХА

Check 10 на залиха

Шифра: 14856 Категорија:
Бренд: Status
Status

Опис

Димензии: 70 x 43 x 70 cm Боја: Дрвен дезен варио варна вт 867 А со варио крем вт 144 А (како на сликата) Изработка: Тоалетна изработена во иверка со дебелина 16 мм дрвен дезен варио варна вт 867 А со варио крем вт 144 А. Со три фиоки

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

70 x 43 x 70 cm

БОЈА

Дрвен дезен варио варна вт 867 А со варио крем вт 144 А (како на сликата)

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Тоалетната има три фиоки кои ќе ви го олеснат складирањето на облеката

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТОАЛЕТНА СИМОНА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби