ТРОКРИЛЕН ОРМАР ПАНАМА ДАБ РИВИЕРА – ОНЛАЈН

24.300 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 14685 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

200 х 52,5 х 181 cm

БОЈА

Даб ривиера

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Трокрилен ормар со три врати и четири фиоки, две огледала и две полици

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 7-20 дена

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТРОКРИЛЕН ОРМАР ПАНАМА ДАБ РИВИЕРА – ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби