Нарачки на 078 500 200; 078 558 800; 078 557 700

ТРОКРИЛЕН ОРМАР ПАНАМА СИВА

17.900 ден

НА ЗАЛИХА

5 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 200 х 52,5 х 181 cm Боја: Сива Изработка: Трокрилен ормар изработен од висококвалитетна иверка со деб. 16мм со три врати и четири фиоки, две огледала и две полици

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

200 х 52,5 х 181 cm

БОЈА

Сива

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Трокрилен ормар со три врати и четири фиоки, две огледала и две полици

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 7-20 дена

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТРОКРИЛЕН ОРМАР ПАНАМА СИВА”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најава
Password Recovery

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или e-mail адреса. Ќе добиете линк на e-mail, за да креирате нова лозинка.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби