ТРОКРИЛЕН ОРМАР СНОУ – ОНЛАЈН

25.900 ден

НА ЗАЛИХА

Check 6 на залиха

Шифра: 14723 Категорија: Салон:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви

Опис

Димензии: 166 х 59 х 198,5 cm Боја: Бела Изработка: Трокрилен Ормар изработен од висококвалитетна иверка со деб. 16мм. Ормарот SNOW е изработен во убава снежно-бела колекција во минималистички стил со масивни рамки.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

166 х 59 х 198,5 cm

БОЈА

Бела

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Трокрилен ормар со три врати

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 7-20 дена

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТРОКРИЛЕН ОРМАР СНОУ – ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби