ТРОСЕД АНТОН ТОП ЦЕНА

16.065 ден

5 на залиха

НА ЗАЛИХА

Шифра: 12637 Категорија: Салон: , ,
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: L 190 х W 65 х H 90 cm Височина на седиште: 43 cm Длабочина на седиште: 65 cm Димензии за спуштање: L 190 x 130 W Боја: – Жолта (NR 301) – Сива (NR 101) – Светло сина Тросед изработен од нубук и ленена ткаенина. Карактеристика на ткаенината: Се користи мека ленена ткаенина. Препорака за нега / чистење на ткаенина: ткаенина што може да се избрише. Карактеристика на механизмот : трифазен механизам за кревет-клик-клак Материјал за скелет: Рамката на производот е метален профил. Мекост на сесијата: Меко Материјал: џебната пружина е изработена од 32 ДНС сунѓер и материјал од влакна. Mатеријалот за перничиња е изработен од 32 ДНС сунѓер и материјал од влакна Ногари: Метални, црни

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТРОСЕД АНТОН ТОП ЦЕНА”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби