ТРОСЕД АРЕС ТОП ЦЕНА

29.900 ден

Check 4 на залиха

НА ЗАЛИХА

Шифра: 12761 Категорија: Салон: , ,
Бренд: Mondivi
Mondivi

Опис

Димензии: L 245 х W 100 х H 90 cm Височина на седиште: 49 cm Длабочина на седиште: 60-83 cm Бои: – Кафена – Крем Изработка: Tросед изработен во штоф. Механизми на наслоните за зголемување на седечкиот дел. Ногари во златна сјајна боја.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТРОСЕД АРЕС ТОП ЦЕНА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби