ТРОСЕД БУГАТИ МЕБЕЛ-ВИ

38.900 ден

Check 1 на залиха

НА ЗАЛИХА

Шифра: 15286 Категорија:
Бренд: Mondivi
Mondivi

Опис

Димензии: L 240 х W 110 х H 93 cm Височина на седиште: 49 cm Длабочина на седиште: 60 cm Димензии за спиење: 180 х 85 cm Боja: СИТЕ Начин на комбинирање на бои: Еднобојна Механизам на тросед: Наслонот ротира наназад Седиште на тросед: Сунѓер ХР-35, деб. 12 cm Подлога под седиште на тросед: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно Наслон: Сунѓер тип С-25, деб 7 cm Подлога под наслон: Платно Ногари: Дрвени

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТРОСЕД БУГАТИ МЕБЕЛ-ВИ”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби