Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ТРОСЕД БУГАТИ

48.960 ден-15% OFF

НА ЗАЛИХА

4 на залиха

Шифра: 15066 Категорија: Салон: ,
Бренд: Mondivi
Mondivi
SHARE

Опис

Димензии: L 235 х W 100 х H 73 cm Бои: Крем Изработка: Тросед со метални ногари, изработен во висококвалитетен штоф, кој зрачи со луксуз и софистицираност

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

L 235 х W 100 х H 73 cm

БОЈА

Крем

ОПИС

Тросед со метални ногари, изработен во висококвалитетен штоф, кој зрачи со луксуз и софистицираност

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 7-20 дена

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТРОСЕД БУГАТИ”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби