ТРОСЕД МАРИС

19.210 ден

14 на залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензии: L 200 х W 105 х H 95 cm Височина на седиште: 43 cm Длабочина на седиште: 60 cm Димензии за спуштање: L 200 x 130 W Боја: – Светло Кафена (GR121) – Темно Зелена – Темно Сина Изработка: Тросед изработен од високо квалитетен штоф и метални ногари, спортски изглед и можност брзо да се претвори во кревет.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТРОСЕД МАРИС”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби