ТРОСЕД МИКА ОД ЗАЛИХА ###

28.900 ден

Check 15 на залиха

НА ЗАЛИХА

Опис

Димензии: L 220 х W 100 х H 85-100 cm Височина на седиште: 47 cm Длабочина на седиште: 53 cm Димензии за спиење: 150 х 200 cm Бои/Дезени: – И-20 (излог) – И-15 – ИЗБОР ОД СИТЕ ( Ф ) ПЛАТНА – ОД СКРОЕНО ЗА ЗАЛИХА Начин на комбинирање на бои: / Број на бои: Еднобојна Механизам: Спуштање наслон Седиште: Сунѓер ХР-35, деб. 12 cm Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно палтно Наслон: Сунгер ХР-35, деб. 12 cm Подлога под наслон: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно палтно Ногари: Дрвени, конусни, со плочка

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТРОСЕД МИКА ОД ЗАЛИХА ###”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби