ТРОСЕД МИНИ МИЛАНО увоз

23.900 ден

Check 2 на залиха

НА ЗАЛИХА

Опис

Димензија: L 208 х W 80 х H 91 cm Височина на седиште: 49 cm Длабочина на седиште: 56 cm Димензии за спиење: 110 х 190 cm Бои: Кафена Изработка: Тросед изработен во штоф. Језгро и Клик – клак механизм за спиење. Пластични ногари

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТРОСЕД МИНИ МИЛАНО увоз”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби