ТРОСЕД ПОСИТАНО МЕБЕЛ-ВИ

37.600 ден

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

Шифра: 9929 Категорија:
Бренд: Mondivi
Mondivi
SHARE

Опис

Димензии: L 232 х W 102 х H 100 cm Височина на седиште: 49 cm Длабочина на седиште: 58 cm Димензија за спиење: 135 х 237 cm Бои/Дезени: СИТЕ Начин на комбинирање на бои: / Број на бои: Еднобојна Механизам: Латофлекс со душек 135 х 182 cm Седиште: Сунѓер HR-35, деб. 14 cm Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно палтно Наслон: Полнење со силиконски снегулки Подлога под наслон: Еластична гуртна за наслон Ногари: Пластични

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТРОСЕД ПОСИТАНО МЕБЕЛ-ВИ”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби