Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ТРОСЕД РОН ТОП ЦЕНА

21.990 ден

НА ЗАЛИХА

4 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: L 190 х W 100 х H 90 cm Височина на седиште: 43 cm Длабочина на седиште: 65 cm Димензии за спуштање: L 190 x 125 W Боја: – Темно Кафена (NR 402) – Светло Кафена (NR 401) – Тиркизна (NR 102) Содржина на ткаенина: Изработена е од 100% полиестерски материјал. Препорака за нега / чистење на ткаенина: Tкаенина што лесно се чисти Карактеристика на механизмот: Постојат механизам за кревет-клик-клак во три етапи и механизам за рачката на клик-клик во 5 етапи. Материјал за скелет: Mетален профил / нераѓосувачки Мекост на сесијата: Меко Се користи сунѓер со густина на материјал за сесија 32. Се користи сунѓер со густина на материјал за перничиња 32. Ногари: Метални, црни Замислете ја удобноста со механизмите клик клак способни да се прилагодуваат посебно, четири за грб и и пет странично.

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТРОСЕД РОН ТОП ЦЕНА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби