Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ТРОСЕД РОЗА МОНДИВИ ИЗБОР БОЈА ТОП ЦЕНА ###

24.565 ден-15% OFF

НА ЗАЛИХА

2 на залиха

Шифра: 13289 Категорија: Салон: ,
Бренд: Mondivi
Mondivi
SHARE

Опис

Димензии: L 224 х W 100 х H 94 cm Височина на седиште: 45 cm Длабочина на седиште: 56 cm Димензии за спиење: 127 х 180 cm Боja: СИТЕ Начин на комбинирање на бои: Еднобојна Број на бои: Еднобојна Механизам на тросед: Дводелен Седиште на тросед: Сунѓер ХР-35, деб. 14 cm Подлога под седиште на тросед: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно Наслон на тросед: Перници наполенти со силиконска вата и мелен сунѓер Ногари: Метални, никлувани

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТРОСЕД РОЗА МОНДИВИ ИЗБОР БОЈА ТОП ЦЕНА ###”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби