ТРОСЕД ТАСОС ОД ЗАЛИХА ###

37.900 ден

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

Шифра: 12592 Категорија:
Бренд: Mondivi
Mondivi
SHARE

Опис

Димензии: L 225 х W 95 х H 82 cm Височина на седиште: 45 cm Длабочина на седиште: 60 cm Димензии за спиење: 90 х 180 cm Бои/Дезени: – И-07 (за излог) – И-04 – ИЗБОР ОД СИТЕ ( Ф ) ПЛАТНА – ОД СКРОЕНО ЗА ЗАЛИХА Број на бои: Еднобојна Механизам на тросед: Ротирање наслон Седиште на тросед: Сунѓер ХР-35, деб. 14 cm Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно Наслон на тросед: Сунгер С-20, деб. 5 cm Подлога под наслон на тросед: Дрвена конструкција Ногари: Метални, црни

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТРОСЕД ТАСОС ОД ЗАЛИХА ###”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби