ТРОСЕД ТРЕНТО МЕБЕЛ-ВИ

36.900 ден

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

Шифра: 10048 Категорија:
Бренд: Mondivi
Mondivi
SHARE

Опис

Димензии: L 226 х W 96 х H 92 cm Височина на седиште: 46 cm Длабочина на седиште: 54 cm Бои/Дезени: СИТЕ Начин на комбинирање на бои: / Број на бои: Еднобојна Механизам: Фиксна Седиште: Сунѓер HR-35, деб. 14 cm Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно палтно Наслон: Перници полнети со силиконски снегулки Подлога под наслон: Еластична гуртна за наслон Ногари: Дрвени

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТРОСЕД ТРЕНТО МЕБЕЛ-ВИ”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби