ТРОСЕД ВЕРОНА ИЗБОР БОЈА

34.600 ден

2 на залиха

НА ЗАЛИХА

Шифра: 14325 Категорија:
Бренд: Mondivi
Mondivi
SHARE

Опис

Димензии: L 240 х W 97 х H 93 cm Височина на седиште: 44 cm Длабочина на седиште: 58 cm Димензии за спиење: 90 х 160 cm Боja: СИТЕ Начин на комбинирање на бои: Еднобојна Број на бои: Еднобојна Механизам на тросед: Наслонот ротира наназад Седиште на тросед: Сунѓер ХР-35, деб. 14 cm Подлога под седиште на тросед: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно Наслон: Сунѓер тип С-23, деб 8cm Ногари: Метални, црни

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТРОСЕД ВЕРОНА ИЗБОР БОЈА”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби