ТРП. МАСА БОТИК ОРЕВ

49.900 ден

НА ЗАЛИХА

Check 1 на залиха

Опис

Димензии: 160(60) x 90 x 76 cm Боја: Сива со орев Материјал: Трп. маса изработена од медијапан и фурнир со пескарено мат стакло со механизам за продложување изработен од фурнир орев. Иноксна подлога со гравир структура со силиконска заштита на подот.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТРП. МАСА БОТИК ОРЕВ”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби