Нарачки на 078 500 200; 078 558 800; 078 557 700

ТРП. МАСА БУГАТИ

35.900 ден

НА ЗАЛИХА

5 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 168 (38) x 92 x 79 cm Боја: Како на сликата Материјал: Трп. маса изработена од медијапан, со бакарни ногари и механизам за продолжување. Трп маса која ќе ви овозможи да ја нагласните декорацијата на вашиот престој благодарение на златните детали. Луксузот и префинетоста ќе се поканат во сите ваши прилики, а вашите вечери ќе бидат уште попријатни Артиклот се испорачува немонтиран

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

168 (38) x 92 x 79 cm

БОЈА

Како на сликата

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан

ОПИС

Трп. маса изработена од медијапан, со бакарни ногари и механизам за продолжување. Трп маса која ќе ви овозможи да ја нагласните декорацијата на вашиот престој благодарение на златните детали. Луксузот и префинетоста ќе се поканат во сите ваши прилики

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 7-20 дена

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТРП. МАСА БУГАТИ”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најава
Password Recovery

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или e-mail адреса. Ќе добиете линк на e-mail, за да креирате нова лозинка.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби