Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ТРП. МАСА ЦИЛИОНА СО 2 КЛУПИ СОНОМА ОНЛАЈН

8.568 ден-20% OFF

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 14626 Категорија: Салон:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: 140 x 90 x 75 cm Боја: Сонома Материјал: Трп маса изработена од висококвалитетна иверка од 16мм со две клупи

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

140 x 90 x 75 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува трп маса и две клупи

БОЈА

Сонома

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 16мм

ОПИС

Трп маса изработена од висококвалитетна иверка од 16мм со две клупи

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТРП. МАСА ЦИЛИОНА СО 2 КЛУПИ СОНОМА ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби