ТРП. МАСА ДИЕГО ТОП ЦЕНА

10.115 ден

18 на залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензии: 100 x 100 x 75 cm Боја: Црна Материјал: Трпезариска фиксна маса израбортена од медијапан од 18 мм (плотна), покриена со калено стакло од 5 мм во црн мермер, рамка обложена со прав.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТРП. МАСА ДИЕГО ТОП ЦЕНА”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби