ТРП. МАСА ФИРМИНО ТОП ЦЕНА

19.900 ден

НА ЗАЛИХА

Check 7 на залиха

Опис

Димензии: 180 x 90 x 76 cm Боја: Темен Орев Материјал: Фиксна трп. маса изработена МДФ во природен фурнир(плотна) со црни метални ногари. Стилот на оваа трпезариската маса ќе станат светло во внатрешноста на кујната, трпезаријата или дневната соба.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТРП. МАСА ФИРМИНО ТОП ЦЕНА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби