ТРП. МАСА ГРЕЈС ТОП ЦЕНА

12.900 ден

НА ЗАЛИХА

Check 12 на залиха

Опис

Димензии: 166 x 90,2 x 76,9 cm Боја: Сива (Нордиски Даб) Материјал: Трп. маса изработена од висококвалитетна иверка(плотна) и метални црни ногари, со две фиоки за дополнително складирање на прибор. Модерна комбинација која што совршено се вклопува во актуелните трендови.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТРП. МАСА ГРЕЈС ТОП ЦЕНА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби