Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ТРП. МАСА ХАЈ РОК

14.900 ден

НА ЗАЛИХА

12 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 166 x 90 x 77 cm Боја: Даб ривиера Изработка: Трп. маса изработена од висококвалитетна иверка од 16мм, со црни метални ногари. 2 фиоки од страните.

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

166 x 90 x 77 cm

БОЈА

Даб ривиера

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 16мм

ОПИС

Трп. маса изработена од висококвалитетна иверка, со црни метални ногари и две фиоки од страните.

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 7-20 дена

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТРП. МАСА ХАЈ РОК”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби