Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ТРП. МАСА ХИЛТОН (0)

51.900 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 15007 Категорија:
Бренд: Mondivi
Mondivi
SHARE

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

208 x 104 x 77 cm

БОЈА

Како на сликата

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан

ОПИС

Трп. маса изработена од медијапан, со две ногари обложани со стакло. Трп маса која ќе ви овозможи да ја нагласните декорацијата на вашиот престој. Луксузот и префинетоста ќе се поканат во сите ваши прилики, а вашите вечери ќе бидат уште попријатни

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТРП. МАСА ХИЛТОН (0)”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби