ТРП. МАСА ЛИФТ – ОНЛАЈН СИТИ 6216

16.900 ден

НА ЗАЛИХА

Check 1 на залиха

Шифра: 14189 Категорија:
Бренд: Status
Status

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

141 (40) х 75 х 51 (75) cm

БОЈА

Темна сонома – Венге

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 25 и 18мм

ОПИС

Трп. маса со механизми за продолжување и за подигање. Изработена од висококвалитетна иверка од 25 и 18мм и канттрака од 0,45 и 1мм.

ПРЕДНОСТИ

Механизми за продолжување и подигање

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТРП. МАСА ЛИФТ – ОНЛАЈН СИТИ 6216”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби