ТРП. МАСА МАЛМЕ ТОП ЦЕНА

17.900 ден

НА ЗАЛИХА

Check 38 на залиха

Опис

Димензии: 160 x 90 x 76 cm Боја: Бела Материјал: Трпезариска фиксна маса израбортена од медијапан од (плотна), покриена со калено стакло од 10 мм во бел мермер, црни метални ногари.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТРП. МАСА МАЛМЕ ТОП ЦЕНА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби