ТРП. МАСА МОЛА

14.600 ден

Check 10 на залиха

НА ЗАЛИХА

Опис

Димензии: 160(+40) x 90 х 75 cm Боја: Артисан со Гранада Изработка: Трп. маса со механизам за продолжување изработена од иверка со дебелина 18 mm и плотна со дебелина 3,5 cm.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТРП. МАСА МОЛА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби