ТРП. МАСА ОНИКС 2 160/200 МДФ БЕЛА

40.900 ден

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

SHARE

Опис

Димензии: 160(+40) x 90 x 76 cm Боја: Бела Изработка: Изработена од фарбан медијапан во бела боја со хромирана основа и механизам за продолжување

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТРП. МАСА ОНИКС 2 160/200 МДФ БЕЛА”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби