Нарачки на 078 500 200; 078 558 800; 078 557 700

ТРП. МАСА РУБЕН СО МЕХАНИЗАМ

14.600 ден

НА ЗАЛИХА

17 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 102+(40) x 73 x 102 cm Боја: Бела Материјал: Трп. маса изработена од ламиниран МДФ во бела боја (плотна) и дрвени ногари во натур боја.

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

102+(40) x 73 x 102 cm

БОЈА

Бела

МАТЕРИЈАЛ

Ламиниран медијапан

ОПИС

Трп. маса изработена од ламиниран МДФ во бела боја (плотна) и дрвени ногари во натур боја.

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТРП. МАСА РУБЕН СО МЕХАНИЗАМ”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најава
Password Recovery

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или e-mail адреса. Ќе добиете линк на e-mail, за да креирате нова лозинка.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби