Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ТРП. МАСА САНТИАГО-ДАБ

19.300 ден

НА ЗАЛИХА

31 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 120 x 120 х 74 cm Боја: Даб Изработка: Тркалезна модерна трпезариска маса достапна во боја на даб. Плотната на масата е изработена од медијапан. Дебелината на масичката е 3 см. Основата е изработена од метал, дебелина 0,12 cm и обложена во прав во црна боја. Макс. тежинскиот капацитет е 50 кг.

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТРП. МАСА САНТИАГО-ДАБ”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби