ТРП. МАСА СОФИЈА – ОНЛАЈН СИТИ 6239

4.900 ден

НА ЗАЛИХА

Check 1 на залиха

Шифра: 12115 Категорија:
Бренд: Status
Status

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

150 x 90 x 76 cm

БОЈА

Даб арвен

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Фиксна трп. маса изработена од иверка во темна сонома боја со дебелина од 16 мм.

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТРП. МАСА СОФИЈА – ОНЛАЈН СИТИ 6239”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби