ТТФ АСЈА 2

86.900 ден

Нема на залиха

Шифра: 15079 Категорија: Салон: ,
Бренд: Mondivi
Mondivi
SHARE

Опис

2Х 3-тросед: L 235 х W 80 х H 90 cm 1-фотелја: L 71 х W 75 х H 94 cm Боja: Црна со крем Изработка: Гарнитура со два троседа и фотелја изработена во висококвалитетен штоф. Со дрвени апликации и црни метални ногари

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТТФ АСЈА 2”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian