ТТФ МАСЕРАТИ ИЗБОР БОЈА

88.900 ден

Нема на залиха

Шифра: 14401 Категорија: Салон: ,
Бренд: Mondivi
Mondivi
SHARE

Опис

2Х 3-тросед: L 237 х W 108 х H 83-105 cm 1-фотеља: L 83 х W 94 х H 85 cm Височина на седиште на тросед: 46 cm Височина на седиште на фотеља: 46 cm Длабочина на седиште на тросед: 59 cm Длабочина на седиште на фотеља: 56 cm Димензии за спиење (тросед): 70 х 180 cm Бои/Дезени: СИТЕ Начин на комбинирање на бои: Еднобојна Број на бои: Еднобојна Механизам на тросед: Нема Седиште на тросед: Сунѓер ХР-35, деб. 13 cm Седиште на фотелја: Сунѓер ХР-35, деб. 15 cm Подлога под седиште на тросед и фотелја: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно Наслон на тросед: Сунѓер тип С-23, деб 10 cm Наслон на фотелја: Сунѓер Т-23, деб 7 cm Ногари: Метални, никел

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТТФ МАСЕРАТИ ИЗБОР БОЈА”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian