Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ТТФ МАСЕРАТИ ИЗБОР БОЈА

70.900 ден

НА ЗАЛИХА

10 на залиха

SHARE

Опис

2Х 3-тросед: L 237 х W 108 х H 83-105 cm 1-фотеља: L 83 х W 94 х H 85 cm Височина на седиште на тросед: 46 cm Височина на седиште на фотеља: 46 cm Длабочина на седиште на тросед: 59 cm Длабочина на седиште на фотеља: 56 cm Димензии за спиење (тросед): 70 х 180 cm Бои/Дезени: – И-03 (излог) – И-11 – ИЗБОР ОД СИТЕ ( Ф ) ПЛАТНА – ОД СКРОЕНО ЗА ЗАЛИХА Начин на комбинирање на бои: Еднобојна Број на бои: Еднобојна Механизам на тросед: Нема Седиште на тросед: Сунѓер ХР-35, деб. 13 cm Седиште на фотелја: Сунѓер ХР-35, деб. 15 cm Подлога под седиште на тросед и фотелја: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно Наслон на тросед: Сунѓер тип С-23, деб 10 cm Наслон на фотелја: Сунѓер Т-23, деб 7 cm Ногари: Метални, никел

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТТФ МАСЕРАТИ ИЗБОР БОЈА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби