ТТФ МИЛАНО ИЗБОР БОЈА

72.900 ден

1 на залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

2Х 3-тросед: L 233 х W 96 х H 76-82 cm 1-фотеља: L 82 х W 80 х H 91 cm – ФОТЕЉА ТОРИНО Височина на седиште на тросед: 42 cm Височина на седиште на фотеља: 47 cm Длабочина на седиште на тросед: 50 cm Длабочина на седиште на фотеља: 56 cm Димензии за спиење (тросед): 90 х 180 cm Бои/Дезени: СИТЕ Начин на комбинирање на бои за двобојна: ЧЕТИРИ МАЛИ ПЕРНИЦИ / СЕ ОСТАНАТО Начин на комбинирање на бои за тробојна: ЧЕТИРИ МАЛИ ПЕРНИЦИ / ДВА ТРОСЕДА / ФОТЕЉА Број на бои: Еднобојна / Двобојна / Тробојна Механизам на тросед: Ротирање наслон Седиште на тросед и фотеља: Сунѓер ХР-35, деб. 14 cm Подлога под седиште на тросед и фотеља: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно Наслон на тросед: Сунгер Т-25, деб. 2 cm + Перници наполнети со дробен сунѓер и силиконски снегулки Подлога под наслон на тросед: Дрвена конструкција Наслон на фотеља: Сунгер Т-30, деб. 5 cm Подлога под наслон на фотеља: Еластична гуртна за наслон Ногари: Метални, црни

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТТФ МИЛАНО ИЗБОР БОЈА”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби