Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ТТФ ТАСОС

74.070 ден-10% OFF

НА ЗАЛИХА

5 на залиха

SHARE

Опис

2Х 3-тросед: L 225 х W 95 х H 82 cm 1-фотеља: L 80 х W 80 х H 94 cm Височина на седиште на тросед: 45 cm Височина на седиште на фотеља: 43 cm Длабочина на седиште на фотеља: 54 cm Длабочина на седиште на тросед: 60 cm Димензии за спиење на тросед: 90 х 180 cm Бои: – ИЗБОР ОД СИТЕ ( И ) ПЛАТНА Начин на комбинирање на бои за двобојна: СЕ ОСТАНАТО И ШЕСТ МАЛИ ПЕРНИЦИ / ФОТЕЛЈА Број на бои: Еднобојна / Двобојна Механизам на тросед: Ротирање наслон Седиште на тросед и фотеља: Сунѓер ХР-35, деб. 14 cm Подлога под седиште на тросед и фотеља: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно Наслон на тросед: Сунгер С-20, деб. 5 cm Подлога под наслон на тросед: Дрвена конструкција Наслон на фотеља: Сунгер Т-30, деб. 5 cm Подлога под наслон на фотеља: Еластична гуртна за наслон Ногари: Метални, црни

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТТФ ТАСОС”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби