ТТФ ТОРИНО ИЗБОР БОЈА

72.900 ден

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

Шифра: 12162 Категорија:
Бренд: Mondivi
Mondivi
SHARE

Опис

2Х 3-тросед: L 232 х W 99 х H 83-90 cm 1-фотеља: L 82 х W 80 х H 91 cm – ФОТЕЉА ТОРИНО Височина на седиште на тросед: 45 cm Височина на седиште на фотеља: 47 cm Длабочина на седиште на тросед: 53 cm Длабочина на седиште на фотеља: 56 cm Димензии за спиење (тросед): 120 х 185 cm Бои/Дезени: СИТЕ Распоред на сериски броеви за двобојна: ЧЕТИРИ МАЛИ ПЕРНИЦИ / СЕ ОСТАНАТО Распоред на сериски броеви за тробојна: ЧЕТИРИ МАЛИ ПЕРНИЦИ / ДВА ТРОСЕДА / ФОТЕЉА Број на бои: Еднобојна / Двобојна / Тробојна Механизам на тросед: Клик-Клак Седиште на тросед и фотеља: Сунѓер ХР-35, деб. 14 cm Подлога под седиште на тросед и фотеља: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно Наслон на тросед: Перници полнети со силиконски снегулки и Сунгер ХР-30, деб. 12 cm Подлога под наслон на тросед: Еластична гуртна за наслон, над ел. гуртна памучно платно Наслон на фотеља: Сунгер Т-30, деб. 5 cm Подлога под наслон на фотеља: Еластична гуртна за наслон Ногари: Метални, црни

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТТФ ТОРИНО ИЗБОР БОЈА”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби