ТТФ ТРУВА ИЗБОР БОЈА

81.900 ден

Close Нема на залиха

Шифра: 14382 Категорија:
Бренд: Mondivi
Mondivi

Опис

2Х 3-тросед: L 240 х W 113 х H 125 cm 1-фотеља: L 83 х W 95 х H 100 cm Височина на седиште на тросед: 44 cm Височина на седиште на фотеља: 44 cm Длабочина на седиште на тросед: 61 cm Длабочина на седиште на фотеља: 58 cm Димензии за спиење (тросед): 80 х 175 cm Бои/Дезени: СИТЕ Начин на комбинирање на бои: Еднобојна Број на бои: Еднобојна Механизам на тросед: Наслонот ротира наназад Седиште на тросед и фотеља: Сунѓер ХР-35, деб. 15 cm Подлога под седиште на тросед и фотеља: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно Наслон на тросед и фотелја: Сунѓер С-23, деб. 7 cm Ногари: Метални, црни

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТТФ ТРУВА ИЗБОР БОЈА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian