ТТФ ВЕГА

73.900 ден

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

Шифра: 10986 Категорија: Салон:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви

Опис

2Х 3-тросед: L 228 х W 100 х H 87 cm 1-фотеља: L 80 х W 92 х H 100 cm Височина на седиште на тросед: 54 cm Височина на седиште на фотеља: 45 cm Длабочина на седиште на тросед: 55 cm Длабочина на седиште на фотеља: 52 cm Димензии за спиење на тросед: 120 х 180 cm Бои: Светло Кафена (SWATCHES ECOMARS 1105.03) Изработка: Гарнитура со два троседа и фотеља изработена во штоф. Клик Клак механизам на троседите.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТТФ ВЕГА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби